Znajdź nas:

Terminale płatnicze – REVO, nowy gracz na rynku. Sojusz z Raiffeisen Polbank.

Oceń ten artykuł
(36 głosów)
Terminale płatnicze – REVO, nowy gracz na rynku. Sojusz z Raiffeisen Polbank. - 4.6 out of 5 based on 36 votes
terminale płatnicze REVO terminale płatnicze REVO fot. stevepb

Wspominaliśmy poprzednio o EVO Payments, i Raiffeisen Polbank, które stworzyło sojusz strategiczny dla akceptacji kart płatniczych. Umowa została zawarta 12 sierpnia 2015r. W wyniku tej współpracy została powołana nowa spółka czeskiego EVO pod nową marką "REVO".


Synergia ma duże uzasadnienie, RBPL przejmując Polbank, nabył również nowy dla siebie biznes jakim są terminale płatnicze. Proponowane rozwiązania przez dawny Polbank nie robiły dużego wrażenia, oferta była przeciętna, a prace nad obniżeniem interchange tylko przyspieszyły przebieg wydarzeń. Szybko podjęto decyzję o sprzedaży tej części biznesu. Kilku graczy prowadziło rozmowy, finalnie porozumienie zostało podpisane właśnie z EVO Payments.

REVO - nowa jakość usług terminalowych?

Powstała nowa marka REVO, a oferta jest już proponowana przez sieć oddziałów Raiffeisen Polbank. Jakie nowości pojawiły się w ofercie – wkrótce szczegółowo zweryfikujemy.
Jedna z nowych opcji reklamowana przez bank to system pozwalający na szybkie i w pełni elektroniczne zawarcie umowy. Proces odbywa się w całości online, a kończy się poprzez złożenie podpisu na ekranie tabletu, dokumenty są przesyłane do klienta e-mailem.
( sprawdziliśmy – po wejściu na stronię i owszem pojawia się komunikat z możliwością złożenia wniosku online. Do wyboru mamy dwie opcje konto lub terminal. Przechodzimy na terminal i co –pojawia się do wypełnienia formularz kontaktowy.  Chyba coś jeszcze nie zadziałało :-)

Niewątpliwie EVO po przejęciu eService i terminali z Raiffeisen Bank Polska S.A. stała się największym agentem rozliczeniowym w Polsce. Z pewnością większy może więcej, co powinni odczuć klienci, nie tylko przez cenę dzierżawy i stawek rozliczających transakcje terminalowe, ale i również przez proponowane usługi dodatkowe.

W tym roku spodziewamy się kolejnego debiutu, zapowiada się ze swoją ofertą terminali płatniczych ING Bank Śląski o czym pisaliśmy w roku ubiegłym - zatem czekamy.
Szczegóły proponowanych usług już niebawem.

Zaloguj się, by skomentować