Znajdź nas:

Nowość na rynku terminal płatniczy i kasa fiskalna w jednym – iPOS duet

Oceń ten artykuł
(40 głosów)
Nowość na rynku terminal płatniczy i kasa fiskalna w jednym – iPOS duet - 4.1 out of 5 based on 40 votes
iPOS duet iPOS duet mat. iPOS

Wydaje się oczywiste a jednak tak nie jest – obecnie na rynku nie było rozwiązania łączącego terminal płatniczy i kasę fiskalną jako jedno zintegrowane urządzenie. Wydaje się proste a jednak żadna z firm dotychczas nie wdrożyła takiego rozwiązania. Nie mam wątpliwości, że oferta zamiesza mocno na rynku.

 

iPOS duet rewolucja na rynku

Rozwiązanie wydawało by się tak oczywiste – skoro i tak należy zainstalować kasę fiskalną to dlaczego nie można połączyć go z terminalem płatniczym. iPOS duet jest pierwszym innowacyjnym projektem któremu udało się rozwiązać wszystkie problemy w tym prawne.
iPOS duet jest pierwszym na rynku prawdziwym kasoterminalem na miarę rewolucji fiskalnej.

iPOS duet

Otrzymując iPOS duet przedsiębiorca otrzyma nowoczesną drukarkę fiskalną narzędzie zaprojektowane przez lidera branży, firmę Innova, z myślą o wygodnej i niezawodnej obsłudze sprzedaży, posiadające czytelny wyświetlacz dla klienta, prosty mechanizm obsługi papieru i akumulator zapewniający pracę kasoterminala nawet do 2 godzin bez zasilania.

Głównym elementem zestawu jest terminal. Znany rynku Terminal VX 820 dostarczany przez Verifone. Terminal posiada podstawowe funkcje znane już poprzednio tj. służy do płatności kartami. Obsługuje oczywiście wszystkie typy kart zarówno zbliżeniowo z paskiem magnetycznym i karty z chipem. Dodatkowo aplikacja została rozszerzona o moduł prowadzenia sprzedaży. Ekran 3,5” jest wystarczająco duży by zapewnić wygodną i sprawną obsługę sprzedaży. A całość oczywiście spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.

Aplikacja sprzedażowa w zestawie iPOS duet, jest bardzo przyjazna i intuicyjna. Główne założenia aplikacji to ergonomia, łatwość i szybkość obsługi co jest niezwykle istotne w handlu detalicznym. System jest wydajny i bezpieczny. Produkty można wyszukać min. po nazwie czy też rozszerzyć o dodatkowy czytnik kodów kreskowych. Ważną cechą zestawu jest możliwość aktualizacji oprogramowania co sprawia, że iPOS duet będzie zawsze oferował najnowsze rozwiązania
Dostawca iPOS zapewnia ogólnopolski serwis co jest kluczowe dla sprawnego funkcjonowania biznesu. Dedykowany serwisant jest odpowiedzialny za urządzenie przez cały okres działania od instalacji aż do wycofania urządzenia z użycia.
iPOS duet jest mocno rozwojowy może być uzupełniony o dodatkowe moduły w tym czytnik kodów kreskowych, wagę, czy też szufladę na gotówkę i zewnętrzny PINpad

Czy rewolucyjny iPOS zamiesza na rynku – czas pokaże, rozwiązaniem mogą być zainteresowani szczególnie ci przedsiębiorcy którzy cenią sobie „automatyzowanie” procesu sprzedaży. Barierą może być również cena, koszt zestawu wyceniony jest na 1699pln. Oczywiście można kupić taniej kasę fiskalną i terminal płatniczy ale będą to dalej dwa oddzielne urządzenia tu mamy w pełni zintegrowane rozwiązanie z dużymi mozliwościami rozwoju w przyszłości. Uważam że iPOS ma przed sobą przyszłość, możemy tylko czekać na podobne rozwiązania z konkurencji.