Znajdź nas:

Promocja pożyczki dla firm w PKO BP

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Promocja pożyczki dla firm w PKO BP - 3.5 out of 5 based on 4 votes
pko bp pozyczka mps pko bp pozyczka mps mat. PKO BP

BKO BP proponuje kredyt dla firm do 500.000pln z obniżoną prowizją przygotowawczą. Tylko 0,7 proc. prowizji za udzielenie,  i ograniczenie dokumentów do minimum, a decyzja kredytowa już w jeden dzień. Do końca maja dostępna jest promocyjna oferta Pożyczki MSP w PKO BP. 

Pożyczka MSP czy warto?

Pod lupę weźmiemy kredyty firmowy oferowany w PKO BP klientom biznesowym jako Pożyczka MSP.  Bank się szczyci tym, że już ponad 17 000 przedsiębiorców skorzystało z kredytu firmowego a łączna kwota wypłaconych kredytów to ponad 2 miliardy złotych. Zatem prześledźmy czym się wyróżnia oferta z pośród banków kredytujących małe i średnie firmy. 
Pożyczka MSP
to elastyczny kredyt dla przedsiębiorców szukających prostego i szybkiego finansowania. Pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Kredyt pozwala na sfinansowanie w ramach jednego produktu działań inwestycyjnych, spłatę już zaciągniętych kredytów czy bieżących wydatków.

Promocja pożyczki MSP z obniżoną prowizją do 0,7% jest odpowiedzią banku na zapotrzebowanie oraz wysoką popularność kredytu. Z pożyczki MSP mogą skorzystać klienci prowadzący działalność gospodarczą od przynajmniej 18 miesięcy. Produkt jest dostępny dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych, spółek z o.o., akcyjnych, a także dla rolników. Maksymalna kwota pożyczki to 500 tysięcy złotych, z możliwością spłaty do 5 lat. PKO Bank Polski nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku o jej udzielenie. Klienci mogą wybrać sposób spłaty, tzn. albo raty malejące, albo równe. Decyzja jak i uruchomienie kredytu może nastąpić nawet w jeden dzień. A to wszystko z ogranoczoną ilością dokumentów - wymagane jest minimum bez konieczności przedstawiania prognoz finansowych ani biznesplanu.

Szukasz aktualnie rozwiązań dla swojej firmy - zadzwoń do nas

Zaloguj się, by skomentować