Znajdź nas:

Wealth Solutions i rekord Guinnessa

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Wealth Solutions i rekord Guinnessa - 5.0 out of 5 based on 4 votes
Koniak Gautier 1762 Koniak Gautier 1762 mat. Wealth Solutions

W Bristolu odbyła się niezwykła ceremonia otwarcia najstarszego koniaku. Koniak Gautier 1762 został oficjalnie wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako najstarszy koniak sprzedany na aukcji publicznej. Niezwykłą butelkę nabyła polska firma Wealth Solutions znana na rynku z inwestowania w najbardziej wysublimowane trunki świata.

Wealth Solutions nie tylko nabył najstarszy koniak, ale i zrealizował niezwykły projekt Coniac Watch. Jest to pierwszy zegarek z kroplą wykwintnego trunku.

Guinness World Records uznała butelkę koniaku Gautier 1762 za najstarszy koniak sprzedany na aukcji publicznej. Wealth Solutions kupił rzadki 250-letni koniak podczas aukcji w 2014r.

Ceremonia otwarcia konaku odbyła się w Hotelu Bristol w Warszawie i była częścią wydarzenia uświetniającego rozpoczęcie współpracy między Wealth Solutions i szwajcarską manufakturą zegarków Armin Strom.

Dzięki tej współpracy powstał Cognac Watch – pierwszy szwajcarski zegarek mechaniczny z kroplą alkoholu. Zegarek wraz z kapsułą dla tego wyjątkowego trunku został zaprojektowany przez Claude’a Greislera, Głównego Zegarmistrza Armin Strom. 

Media

Armin Strom Cognac Watch Wealth Solutions
Zaloguj się, by skomentować