Znajdź nas:

Bank Alior i Uber nowa jakość usług.

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Bank Alior i Uber nowa jakość usług. - 5.0 out of 5 based on 6 votes
Alior Bank Uber Alior Bank Uber fot. Uber

Tym razem Alior Bank stawia na współpracę z Uberem co przyniesie synergia ze współpracy czas pokaże.


Alior Bank zaskakiwał niejednokrotnie – chce być odbierany przez rynek jako nowoczesny bank ustalający trendy na rynku. Nie boi się przy tym wyzwań i przeciera nowe szlaki. Pamiętam konferencję z udziałem głównego wizjonera banku Wojciecha Sobieraja, który mówił – nie czy wejdą smartfony tylko kiedy. Wiele się nie pomylił, stare Nokie niebawem będziemy widzieli jedynie w muzeach, smartfony na dobre zagościły wśród użytkowników a jeżeli ktoś jeszcze nie posiada to przy kolejnej wymianie na pewno przejdzie na smartfon. 

Obecnie Alior Bank nawiązuje współpracę z Uberem. Firmą która robi wokół siebie wiele zamieszania na całym świecie. Każde wejście na rynek jest zauważone i odbierane jako nowe wyzwanie i zagrożenie dla rynku przewozu osób. Nowy sojusz pomiędzy Aliorem i Uberem ma polegać min. na zintegrowaniu aplikacji. Alior jako pierwszy duży klient korporacyjny wyciąga rękę do Ubera który dotychczas był skoncentrowany na rynku detalicznym. Czy współpraca będzie owocna i przyniesie obu stronom profity – czas pokaże. Alior zachęca atrakcyjnym finansowaniem dla kierowców działających pod szyldem Uber, Uber natomiast chce obsługiwać przewóz osób min. dla pracowników Alior Banku

Można przypuszczać, że wzajemna promocja firm przyniesie odpowiednie korzyści dla każdej ze stron. Plany firm są dalekosiężne – od oferty kredytowej aż po stworzenie aplikacji bankowej za pomocą której będziemy mogli zamówić kurs. Założeniem jest stworzenie rozwiązania dla nowoczesnych klientów wyprzedzając ich potrzeby i oczekiwania.

Czekamy na kolejne informacje.

Zaloguj się, by skomentować