Znajdź nas:

Rachunek dla firm w Toyota Bank za 0 zł – nowa promocja.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Rachunek dla firm w Toyota Bank za 0 zł – nowa promocja. - 2.0 out of 5 based on 1 vote
Toyota Bank Toyota Bank mat. Toyota Bank

Toyota Bank w ramach najnowszej oferty proponuje przedsiębiorcom rachunek firmowy za 0 zł pod warunkiem utrzymania średnio miesięcznego salda na poziomie min 25 000zł. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania 1000 przelewów bez kosztów dodatkowych jak również z możliwością skorzystania z limitu w rachunku z atrakcyjnym oprocentowaniem i prowizją od 0,25%.

Toyota Bank z ofertą dla małych firm.

Oferta dedykowana małym i średnim firmom wydaje się atrakcyjna, należy zwrócić uwagę że oferta jest ważna do końca stycznia 2017r a obniżona prowizja za prowadzenie rachunku obowiązuje do końca roku 2017.

Dzięki przyznawanemu do konta limitowi kredytowemu z indywidualnym oprocentowaniem, przedsiębiorcy mają dostęp do potrzebnej gotówki w dowolnym momencie, a prowizja za udzielenie finansowania może wynosić zaledwie 0,25%. Limit przyznawany jest indywidualnie po 3-miesięcznej analizie obrotów realizowanych na koncie klienta. Linia kredytowa jest dostępna w każdej chwili, ale jeśli klient jej nie użyje, nie zapłaci żadnych opłat za niewykorzystaną część kredytu. Każdy wpływ środków powoduje natomiast spłatę limitu, przywracając tym samym jego wysokość, a opłaty związane z kredytem są jasne i przejrzyste.

Oferta wydaje się ciekawa szczególnie dla firm wykonujących dużą ilość przelewów. W ofercie Toyota Bank mamy możliwość wykonania aż 1000 przelewów.

Od strony finansowania oferta jest przeciętna, równolegle Alior Bank prowadzi swoją kampanię proponując nawet 500.000zł dla firm bez zabezpieczenia rzeczowego. Wkrótce przedstawimy szczegóły oferty.

Zaloguj się, by skomentować