Znajdź nas:

Idea Bank poraz trzeci najlepszym bankiem dla firm przyznanym przez Forbesa

Oceń ten artykuł
(21 głosów)
Idea Bank poraz trzeci najlepszym bankiem dla firm przyznanym przez Forbesa - 4.9 out of 5 based on 21 votes
forbes ideabank forbes ideabank

Idea Bank zdobył aż 5 gwiazdek w rankingu magazynu Forbes. Już po raz trzeci otrzymał nagrodę najlepszego banku dla małych firm.

Najlepszy Bank dla Firm

Pomimo krótkiego czasu działania na rynku bankowym a działa od 3 lat został już trzykrotnie uznany za "Najlepszy Bank dla Firm". Podczas odbierania statuetki prezes Banku Jarosław Augustyniak powiedział : - Jesteśmy najmłodszym bankiem spośród wszystkich biorących udział w tym konkursie, a jednocześnie najbardziej widocznym. Jestem dumny z pracy, jaką wykonałem z moim zespołem. W konkursie udział wzięło 25 banków oferujące usługi dla małych i średnich firm.
Zgodnie z metodologią oceniane były następujące kategorie: 

  • najtańszy koszyk usług,
  • najlepsza lokata,
  • najlepszy kredyt,
  • jakość obsługi

Kapituła konkursu przyznawała też dodatkowe punkty za różnorodność ofert, ich dopasowanie do prowadzonego biznesu oraz usługi dodane. Idea Bank został wyróżniony za konto firmowe z darmowymi usługami, najlepszą na rynku ofertę wysoko oprocentowanych lokat, ułatwiony dostęp do kredytów szczególnie dla startupów i jakość obsługi ocenianą na podstawie liczby złożonych reklamacji czy przerw w dostępie do systemu transakcyjnego. Pod uwagę wzięto także pakiet usług dodatkowych, wśród których Idea Bank doceniono za urzędowe concierge - pierwszą infolinię dedykowaną przedsiębiorcom, którzy mają problem urzędowy, tzw. jedno okienko czyli rejestrację działalności gospodarczej wraz ze zgłoszeniem do ZUS-u i urzędu skarbowego. Bank jako jedyny otrzymał w sumie notę pięciu gwiazdek.
Gratulujemy.

1 komentarz

  • Link do komentarza Sylwia niedziela, 12 czerwiec 2016 17:00 napisane przez Sylwia

    Biorąc pod uwagę ich coraz korzystaniejsze oferty jak kredyt Fair lub lokata Happy i innowacje takie jak mobilny wpłatomat czy przestrzeń IdeaHub to zasłużenie. Jeden z najlepszych banków na rynku.

    Raportuj
Zaloguj się, by skomentować