Znajdź nas:

Terminale płatnicze

Terminale płatnicze Terminale płatnicze

Negocjuj warunki współpracy!

CENNIK Skorzystaj z nowej oferty.

Współpracujemy ze znanym i cenionym na rynku dostawcą usług terminalowych.

Szukasz oszczędności w swojej firmie? Skorzystaj z nowej oferty.

Proponujemy partnerskie zasady współpracy - rozwijaj swoją firmę razem z nami. Dostarczamy najwyższą jakość usług zachowując atrakcyjne warunki cenowe.

W ofercie posiadamy nowoczesne i sprawdzone terminale płatnicze POS znanego lidera na rynku - VeriFone
Terminal Mobilny Verifone VX675
Terminal Stacjonarny Verifone VX520
Pin Pad Verifone 1000se

 • jedna płaska stawka dla kart Visa i MasterCard dla kart wydanych w kraju i na świecie - 0,65%,
 • pieniądze na wskazanym koncie już następnego dnia po rozliczeniu transakcji,
 • elastyczna umowa również na czas nieokreślony,
 • bez deklaracji obrotów,
 • brak opłat ukrytych,
 • wsparcie 24h/ 7dni,
 • wymiana terminala w 48h,
 • raporty dzienne lub miesięczne,
 • atrakcyjne stawki za sprzedaż doładowań GSM,
 • dostępne DCC czyli Dynamic Currency Conversion,
 • nowoczesne terminale sprawdzonego dostawcy - VeriFone,
 • w ofercie również VeriFone VX 675 - najmniejszy i najbardziej funkcjonalny terminal przenośny.

Jeżeli proponowana oferta odbiega od Państwa oczekiwań - zapraszam do kontaktu przygotujemy ofertę dedykowaną.

Wykaz prowizji od transakcji
Cennik za terminal płatnizy

 Prezentowana propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

 

Terminal Mobilny Verifone VX675

Najnowszy model VeriFone VX 675 jest najmniejszym i niezwykle funkcjonalnym terminalem mobilnym, oferującym liczne rozwiązania. Nowoczesna technologia, stylowy design, mocna i ergonomiczna konstrukcja to cechy VX675. Proponowany model jest idealnym rozwiązaniem dla branż wymagających mobilności, długiego czasu pracy i stabilności, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpiecznego akceptowania płatności o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Szczególnie polecany dla branży restauracyjnej, w hotelarstwie, usługach kurierskich, transporcie. W ofercie występuje ze stacją dokującą, wystarczy odłożyć terminal, który automatycznie się doładuje. Port ładowania to standardowe łącze microUSB, popularne rozwiązanie w telefonach GSM. Dzięki uniwersalności z łatwością podłączymy terminal do ładowarki telefonicznej, gniazdka samochodowego czy bezpośrednio przez kabel USB do PC.

terminal Mobilny Verifone VX675

Kolorowy wyświetlacz

Wyświetl logo swojej firmy w pełnym kolorze, Twoi Klienci z pewnością to zauważą.

Czytnik kart zbliżeniowych

Płatności zbliżeniowe są szczególnie wygodne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji. To idealne rozwiązanie dla wszelkich płatności bez względu na kwotę transakcji.

Ergonomiczny kształt

VX 675 jest poręczny i wygodny w użytkowaniu. Solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Podstawka ładująca

Dzięki możliwości pracy na baterii terminal ten jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Bezprzewodowy i kompaktowy

VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie.
Terminal Stacjonarny Verifone VX520

Verifone VX 520 to najnowszy model terminala stacjonarnego. Jest solidnym i wytrzymałym terminalem płatniczym gwarantującym bezpieczeństwo, niedoścignioną wydajność świetnie komponujący się na ladzie sklepowej. Zastosowano wydajny procesor ARM11 odpowiedzialny za błyskawicznie przetwarzane procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Korzysta ze wszystkich nowoczesnych rozwiązań w tym z modułu NFC dzięki czemu pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Obsługa terminala VX 520 jest niezwykle intuicyjna i prosta zarówno dla akceptanta jak i klienta. Zapewnia pełen zakres nowoczesnej komunikacji w tym łącze Ethernet, czteropasmowy GPRS. Przystosowany jest idealnie do współpracy z pinpadem z serii PINpad 1000SE.

terminal Mobilny Verifone VX520

Solidna konstrukcja

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem płatniczym obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych.

Podświetlana klawiatura

Obsługa VX 520 jest prosta i intuicyjna. Ekran i klawiatura są podświetlane, dzięki czemu terminala można używać w każdych warunkach oświetleniowych.

Szybkość i niezawodność

Wydajny procesor przyspiesza transakcję i pozwala na sprawną obsługę klientów. Dzięki VX 520 można bezpiecznie obsłużyć więcej osób w krótszym czasie.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Pełen zakres opcji komunikacyjnych: modem, Ethernet, czteropasmowy GPRS. Dodatkowo opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwia użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Atutem urządzenia jest obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.
Pin Pad Verifone 1000se

Najbardziej uniwersalne i funkcjonalne rozwiązanie płatnicze.
PINpad 1000SE Contactless jest jednym z najczęściej spotykanych pinpadów na rynku. Powodem tak wysokiej popularności jest dostosowanie do potrzeb biznesu. Stabilny i efektywnie połączony z terminalem stanowi kompaktowe rozwiązanie. Świetnie sprawdza się w punktach usługowo-handlowych. Łączy dwie funkcje – akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzenie transakcji kodem PIN. Połączenie funkcjonalności w jednym poręcznym urządzeniu sprawia, że handlowcy mogą oferować klientom nie tylko podstawowy zakres płatności, ale także zyskujące coraz większą popularność płatności zbliżeniowe. Szczególnie ceniony w handlu gdzie mamy duży ruch klientów i wymagane są szybkie i sprawne płatności. Konstrukcja PINpada 1000SE ułatwia obsługę, posiada duży wyświetlacz, ergonomiczne i powiększone klawisze minimalizujące ryzyko wprowadzenia błędnego PINU. Zapewnia obsługę z wykorzystaniem jednej ręki, przyspiesza proces płatności co znacząco wpływa na zadowolenie klientów. Ważną cechą jest efektywność kosztowa, nowoczesne rozwiązanie płatnicze, idealny następca poprzednich wersji PIN padów nie wyposażonych w czytnik NFC.

terminal mobilny Pin Pad Verifone 1000se

Uniwersalność

PINpad 1000SE Contactless to uniwersalne rozwiązanie łączące dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających wprowadzenia kodu PIN.

Wygoda Twoich klientów

Duże przyciski i wyświetlacz ułatwiają wprowadzenie kodu PIN, dodatkowo wyraźne oznaczenie czytnika NFC sprawia, że klienci mogą bez przeszkód samodzielnie wykonać i zatwierdzić płatność
Bezpieczeństwo Oddzielny Pin Pad pozwala Twoim klientom na bezpieczne wprowadzenie kodu PIN. Dodatkowo na wyświetlaczu pojawiają się wszystkie niezbędne informacje do przeprowadzenia płatności przez Klienta.


Terminale płatnicze w każdym biznesie.

Zastanawiasz się nad instalacją terminala płatniczego w firmie ? Dołącz do grona biznesu akceptującego obrót bezgotówkowy na rynku działa już ponad 470 tys. terminali płatniczych. W większości branż terminal płatniczy staje się już standardem. Nie trać klientów, zwieksz zwoje obroty. Oferta jest również kierowana do firm które już posiadają terminale płatnicze i nie są zadowolone z bieżącej współpracy - zmiana operatora nie jest skomplikowanym procesem, warto zerknąć do umowy i porównać warunki cenowe na jakich działa terminal płatniczy . Przypominamy, że już dwukrotnie zmieniana była stawka interchange. Terminal płatniczy powinien zarabiać dla przedsiębiorcy a nie być dodatkowym kosztem w biznesie. Zapoznaj się z aktualnym raportem dotyczącym terminali płatniczych publikowanym przez NBP uwzględniającym dane z IVQ 2015r

 
Więcej w tej kategorii: « Faktoring